Čaj, Zombie a tak dál...

19. srpna 2010 v 11:34 |  Denní nezbytnosti :D
Tak moji milí!!
Tak tu právě sedím u počítače, jenž se nachází pod správou velmi podivuhodné ženštiny, která ve svých žilách třímá krev velice podobnou té mé! Jmenuje se Dafné, ale my ji všichni říkáme "Zombie". Říkáme jí tak proto, že jsme ji zahlédli ráno, když vstávala, před obědem, po obědě a těsně před usnutím! Prostě je to "zjevení", bez kterého bych si již nedokázala své prvobytí představit! Kurnik, ona to čte a teď mě mlátííí!!
To nejníí fér!!
Už mě neochrání ani její "Rytíř", který ji provází světem živých! Už je to marný prostě!Ona, "Zombie" označila svého "Rytíře" za "Řitíře". Opravdu už nevím co si o tom mohu, mám či smím myslit! :-D
Právě mi přistála na rameni "Hnuska", což je "Zombiin" pomocník, při lovu živých i neživých a místo ocasu má štětku, ale o něm něco víc jindy. Ještě vám sdělím, že ona hnuska se jmenuje Sylvestr a je to kocour.
Mno a k jádru věci!! Sedím tu, piji si čaj (jelikož jsem nachlazená a asi umírám, už cítím chlad v končetinách a vidím bílé světélko...né, zjišťuji, že je to jen odraz ze Zombiiných okulárů) a přemýšlím o čem mám psát! Bohužel mě nic kloudného nenapadá.
Můj vyvolený "Dixyman" píše o svém mládí a to se mi nechce, jelikož mé mládí je tak zhýralé a zvětralé, že bych to raději ponechala v tajemství v hlubinách mísního rybníka. Má drahá spřízněná krev zasahujícíhluboko do našeho rodokmenu píše o číče, co se jim prohání po baráku (práve se mi drápe něžně po zádech až na krk), tak o té psát také nebudu, jelikož kočky zrovínka dvakráte nemusím a jelikož Žolíček(králíček) je jen a jen má personální věc a nezasahuje do mého dixysvěta! On je totiž svět sám o sobě. Jednou jsem přišla domů ze školy a vejdu do pokojíčka a najdu ho tam, jak sedí na posteli s tlapkou přes tlapku, v tlamičce žvatlá moji dýmkua v ťapičce svírá čajový hrnek plný lahodného citronovo-pepřového čaje, v obležení tlupy dalších zakrslých králíčků z blízkého i dalekého okolí. A to měl přitom zakázané, jelikož posledně se to zvrhlo v nevídané orgie (však víte jak se to říká - "...jede jako králík")!! Mno a tak to prostě je. Ani se neomluvil, jen se na mě podíval, ušklíbl se a vyfoukl dýmový kroužek a pokračovali v té jejich "seanci".
Tak vidíte, o čem mám tedy psát. Asi toho nechám, skočím si pro ibalgin nebo pro jiný otupující medikament, jelikož umírám a tedy se s vámi loučím a zase někdy napočtenou v dixy světě dixyíži!!
Províží :D:D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dixyman dixyman | Web | 19. srpna 2010 v 20:18 | Reagovat

chi chi chi :D

2 prvoiza prvoiza | 19. srpna 2010 v 20:28 | Reagovat

juchyty juchyty, juchyty juch! kriiiii!! :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama