Magický podvečer!

20. srpna 2010 v 21:20 |  Denní nezbytnosti :D
Moji Drazí!
Někdy mě tak napadá, když sedím večer na balkóně a pozruji okolní prostředí, co je to vlastně magie! Je to tak, když se všemocná Magika von Čáry přeměňuje ve vránu? Je tomu, když se z dřevěné loutky stane chlapec? Děje se tomu, když se koná u mě v pokoji půlnoční seance? Možná je to něco, co nás každého učarovává...
V onu danou chvíli na balkonku si říkám, zdali není i večer kousek TÉ či ONÉ magie! Třeba se našemu velikému stvořiteli "Prvorodilému" utrhl pytlík, s vím já čím, třeba s magickým práškem padajícím do hluboké a temné propasti...A VZNIKL VEČER...takový ten večer, co se slévá s nocí říkejme tomu "VNOC"). Mno, Vnoc podle mého mínění vypadá takto: v dálce i blízkosti, ve tmě i přítmí, cvrčci naplňují jemně zteplalý, ale přitom osvěžující vzduch, jenž proudí otevřenými okny do místností. Na nebi se rozsvěcují první nebohé světélnice, prokleté k věčnému bdění nad námi, smrtelníky i nesmrtelníky. Listoví šumí jako celaskon právě vržený do sklenky vlažné vody.
Myslím si, že večer, stejně jako ráno, je velmi důležitým časem každého dne. Člověk se uklidňuje, sesumírovává si věci v onen den událé i předešlé a nechává mnohdy na sebe působit onu podmanivou atmosféru. To je magie!
Ještě že máme tolik druhů magie!! A na dobrou noc jednu magickou i pro vás, kukulínkové!!Prvoíží :D:D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dixyman dixyman | Web | 22. srpna 2010 v 14:05 | Reagovat

Drahá Dixy! Tenhle článek se ti moc povedl, sic ti to píšu až teď, ale stále ve mně zanechává hluboké citové vjemy! Kor to video vše dovršilo! budeme zas spolu někdy vítat Měsíc?

2 prvoiza prvoiza | 22. srpna 2010 v 15:40 | Reagovat

JUU, me dixyego je velmi poteseno, tvym dusevnim rozpolozenim z tohoto clanku!! A ptas se zdali budem opet vitat spolu mesic?? odpoved zni...JASNEEEEEEEEEEEEEEEE!! :D:D:D

3 prvoiza prvoiza | 22. srpna 2010 v 15:41 | Reagovat

ta jedna carka se mi tam pripsala omylem!! :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama