Září 2010

Hluboké přiznání

30. září 2010 v 19:56
Zdravíčko, lidičkové!
Tak je konec září a to si s sebou přináší v oběť nějaké to malé přiznání. Jako to chodí na Nový rok s předsevzetíma, tka tady a dnes to chodí s přiznáníma!
Musím se přiznat, že odjakživa jsem fascinována přitažlivostí dvou druhů stejného pohlaví. Myslím si, že na světě není lepšího stvoření (krom discoíží a discomana) než pravého "gaye".
Myslím si, že by mělo být víc lidí jako jsou oni! Svět by byl víc krásný, přívětivejší a vic...vííííc...víííííííííííííííííííííc...


:D !!!DISCO!!! :DJsou to přeci lidé jako my!! Nejsou jiný vesmírný druh!! Milujme se, milujme se všichni a všude!!Prvoíží :D:D:D

Příběh ze života!

29. září 2010 v 19:40 Speciál!! :D
Jednoho dne žila, byla jedna přestará babuše, byla tak stará, že pamatovala staré časy plné skřítků, skřetů, trolů a kdo ví jaké ještě havěti!
Ona stará babuše měla tři potomky, a to Baltazara, Uliáše a Matyáše...
pokračování příště...
Prvoíží :D:D:D

Chvilka časové píle!

27. září 2010 v 16:20 Denní nezbytnosti :D
NUŽE!!
Drazí moji, konečně jsem se dostala k počítači a uvolnila se mi kapénka času na vás a tento "netový deník nesmyslů" rojících se v Prvoížinčině hlavince! Tudíž tu nyní sedím v klasickém polosedu na svém koženém trůnu, který se skví zvláštním leskem v onom podzimním světlem jako by byl pomazán potem a mazem tisíců pracujících svalnatých mých poddaných!Mno...už mi trošku začíná mravenčit nožka, asi si přesednu na druhou nožku...tak...a už to je!
Víte, ani jsem netušila, jak těžké to je, najít si chvilku jen tak relaxovat a splodit pár tížících myšlenek v písemné formě, se kterými bych se chtěla někomu svěřit. Jak tu tak sedím a plodím a plodím, přičemž my hlavou zní India Arie "fíčuring", tak mi přicházi na mysli téma zřejmě poslední dobou diskutované a to je "Pááá, léto!!" a "Vítej, podzime!!". Počasí se rázem změnilo ruku v ruce s ročním obdobím a také s ním přichází spousta povinností (a to nejen těch školních), což nám samozřejmě k tomuto dekadentnímu počasí moc nepřidá. Musím se přiznat, že má ráda takové to "vyhraněné počasí", zkrátka buď LÉTO nebo ZIMA. Nic mezi!!
Prostě nemám ráda "nemastné, neslané", což samozřejmě tochle počasí je! Člověku je pořád zima, venku je stále pod mrakem, v podstatě neustále "chčije" a konce kalhot jsou neustále promáčené, že si člověk bez převlečení ani nemůže lehnout k televizi (kde mimochodem stále dávají Xenu)!!
Toť asi vše k dnešnímu počasí a dnešní relaxační chvilce! Právě dorazila návštěva a musím jít věnovat chvilku svého ukradeného času i jim!!
Pa a zdar!!
Prvoíží :D:D:D

Hlášení o momentu dne!

5. září 2010 v 17:59 Denní nezbytnosti :D
Venku prší (pozor,říkám to slušně a ne tak, jak jsem to zamýšlela původně), studí mě nohy,maminka se rozčiluje, brácha čumí na telku, tatínek běhá kolem svého nového "bavoráku" a Žolíček líná. Discohvězdičky vládnou světu. Typický den!!

Provoíží :D:D:D