Říjen 2010

Úvod

25. října 2010 v 20:05 Norbert Kudlack
    Noc a den se střídá v koloběhu Norbertova života jako utrpení a úleva, jako hořká raní káva a sladký večerní likér, jako pocit ještěrky, kterou drzý obtloustlý školáček tahá za ocásek a pocit ještěrky, které ocásek dorůstá a ví, že bude vše zase dobré.
    Norbert byl normální muž, který žil ve svém staromládenecky zařízeném bytě. Avšak člověk by na něm nikdy neseznal jediného náznaku staromládenectví. Sice si již prošel několika vztahy, ale žádný z nich nevyšel, možná to bylo zapříčíněno mladickou nezralostí nebo charakterovým nesouladem, každopádně nic nenasvedčovalo tomu, že by měl být Norb až do konce svých dní pověstným starým mládencem.
    A přestože byl normální, například že jako každý jiný chodil do práce , chodil nakupovat, stýkal se s lidmi, když přišlo na věc, byl velmi komunikativní , ale pouze v rámci zachování své intimity a identity (takové dvě jeho zásadní I), tak byl odlišný...Byl něčím zvláštní... To čím se odlišoval bylo jeho tajemství, se kterým se potýkal od svého destství (takové jendo I)...

Olympský zázrak!

15. října 2010 v 10:09 Speciál!! :D
Moji věrní a spříznění!
Stalo se cosi, co by nikdo přeživší do naší doby nikdy neočekával, nepočítal s tím a ani by se tím jektěživ neutešoval. Na to vsadím klidně své boty!
Konalo se úterý a Prvoíží měla namířeno přímo do školy. Šla skrzevá zákruty onoho velkoměsta, jehož každý zmíněný zákrut skýtá všelisjaká tajemství! A najednou, v té uličce, tam...tam...tam se to stalo!! Myslím, že to byl zásah přímo z dalekého Olympu, že "božští bozi" chtěli dát najevo, že přeci jen stále existují!!Najednou se Prvoíže dostalo té pocty, že na ni přišlo osvícení (:D) a v tom okamžiku se podívala na povrch ulice, na němž spočívala její překrásná tlapička! A byla tam! Prvoíža spanile provedla úkrok vpřed a s otočenou hlavou zůstala fasinovane hledět na dílo její a společně taktéž božských bohů!
Bylo to tam!! Byla tam metrová Prvoížinčina stopa!
Prvoíží to stále nedávalo smysl, jak je možné, že její překrásná tlapka (přestože je s to navléci si střevíčky čísla 37, ale i zároveň 40) může vytvořit něco tak grandiózního, jako je metr dlouhá stopa a to do desítek let starého a ztvrdlého asfaltu! Ale pak jí to došlo! Olymp! Jedině oni jsou takoví šprýmaři takového činu schopní! Po půlhodinovém prozkoumávání vlastní stopy a nevěřícných pohledů kolemjdoucích vyrazila Prvoíží dál po své cestě života, ale shledala, že ony pomyslné stvoření, žijící na Olympském vrcholku, přeci jen existují a nikdo jí to nevyvrátí! Vždy, když půjde kolem té stopy, tak to bude vědět! Na věky věků!

A nyní pro vás taky jednu, sice to nejsou Olympští bohové, ale je to i o božské bytosti!! Matce Přírodě!! (ta se s nima taky spolčila, na to vsadím sou podprdu, myslím, že tak nějak probíhalo mé osvícení!! :D:D:D)!! :D:D:D

(Olympská) Prvoíží :D:D:D

Čtvrtek

7. října 2010 v 7:30 Denní nezbytnosti :D
Dobre ranko moji mili,
tak je tu další ráno a já už bych měla být na cestě in da school, ale není tomu tak, protze jsem si rekla, že to může chvilku počkat a budu se vteřinku zase věnovat rozvíjení ducha prvoižinčina blogu a to prostřednictvím své přítomnosti zde!
Je zase čtvertek, to znamená, že zítra bude pátek, ale aby tomu tak mohlo být, musím přetrpět školu končící až v 18:15 a pak bude volnííííčko!
Čtvrtek ma 4, je to 4 den, je po středě, která má 3 a ve středu se láme týden, s tím se nesou určitá pravidla jako, že je to nejtěžší den v týdnu, jak se přestojí středa, tak už je vše dobré nebo klasická středeční nálada...
A dnes je čtvrtek, sna bude lepší než středa a myslím, že by to dnes mohl být den "zázraků", koho se to týká, jistě ví a už aby to bylo (ty parchante malej :D)!! Třeba se někdo roztočí na planatě zvané "Parket" a bude to fajn, fajn, fajn, fajnovy!! :D

Takže prvoížinčina čtvrteční:Prvoíží :D:D:D

Dobre ranje! - Dobre spodobanje!

5. října 2010 v 10:59 Denní nezbytnosti :D
Takze!
Also máme tu nový měsíc, jak by řekl jistý muž (jehož osobnost i zevzření mě naprosto uchvacuje) a který se mne snaží vzdělávat ve sféře slovanských jazyků (ještě je nutno říci, že je to typ člověkajako byl profesor v "Marečku podejte mi pero"-"Hrdobci/e" :D), "och...nový měsíc, hmmm, tak kdopak to ví, tak kdopak mi to zodpoví? Cože? Nikdo neví? Opravdu to nikdo neví? (prokládáno gesty,že brzy jeho elegantní tělo postihne rozsáhlý kolaps) Mno tak tedy vám to povím! A opravdu nikdo s vás to neví? Říjen, tento přenádherný podzimní měsíc, kdy se vzduchem prohánějí papíroví draci(za jeho mládí existovali asi pouze "ladovští draci", ti slepovaní lepidlem a jedině TI draci zvostali jeho srdci blizkými) se nemůže nazývati jinak než...WINOWC!"!
Tak to jest tedy říjen! A jakožto je to nový měsic, jelikož uběhlo jeho prvních pár dní teprve, tak s ním přicházejí i nové věci! Jak už jste si možná všimli, na začátku září přibyla nová rubrika, nazývaná tajmným jménem (které je také mému srdci velmi blízké) ...NORBERT KUDLACK!! Plánuji počínaje tímto měsícem rozpoutat ono pomyslné ohnivé peklo s tímto jménem, které by ošlehlo srdce každého, kdo by ho četl!! :D
Prvoíží :D:D:D