Olympský zázrak!

15. října 2010 v 10:09 |  Speciál!! :D
Moji věrní a spříznění!
Stalo se cosi, co by nikdo přeživší do naší doby nikdy neočekával, nepočítal s tím a ani by se tím jektěživ neutešoval. Na to vsadím klidně své boty!
Konalo se úterý a Prvoíží měla namířeno přímo do školy. Šla skrzevá zákruty onoho velkoměsta, jehož každý zmíněný zákrut skýtá všelisjaká tajemství! A najednou, v té uličce, tam...tam...tam se to stalo!! Myslím, že to byl zásah přímo z dalekého Olympu, že "božští bozi" chtěli dát najevo, že přeci jen stále existují!!Najednou se Prvoíže dostalo té pocty, že na ni přišlo osvícení (:D) a v tom okamžiku se podívala na povrch ulice, na němž spočívala její překrásná tlapička! A byla tam! Prvoíža spanile provedla úkrok vpřed a s otočenou hlavou zůstala fasinovane hledět na dílo její a společně taktéž božských bohů!
Bylo to tam!! Byla tam metrová Prvoížinčina stopa!
Prvoíží to stále nedávalo smysl, jak je možné, že její překrásná tlapka (přestože je s to navléci si střevíčky čísla 37, ale i zároveň 40) může vytvořit něco tak grandiózního, jako je metr dlouhá stopa a to do desítek let starého a ztvrdlého asfaltu! Ale pak jí to došlo! Olymp! Jedině oni jsou takoví šprýmaři takového činu schopní! Po půlhodinovém prozkoumávání vlastní stopy a nevěřícných pohledů kolemjdoucích vyrazila Prvoíží dál po své cestě života, ale shledala, že ony pomyslné stvoření, žijící na Olympském vrcholku, přeci jen existují a nikdo jí to nevyvrátí! Vždy, když půjde kolem té stopy, tak to bude vědět! Na věky věků!

A nyní pro vás taky jednu, sice to nejsou Olympští bohové, ale je to i o božské bytosti!! Matce Přírodě!! (ta se s nima taky spolčila, na to vsadím sou podprdu, myslím, že tak nějak probíhalo mé osvícení!! :D:D:D)!! :D:D:D

(Olympská) Prvoíží :D:D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anilorak12 anilorak12 | Web | 19. října 2010 v 19:38 | Reagovat

Vzhůru na Olymp... xD

2 prvoiza prvoiza | 20. října 2010 v 12:18 | Reagovat

jou, jou tak jest!! jdes se mnou muj jediny verny soukmenovce??! :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama