Úvod

25. října 2010 v 20:05 |  Norbert Kudlack
    Noc a den se střídá v koloběhu Norbertova života jako utrpení a úleva, jako hořká raní káva a sladký večerní likér, jako pocit ještěrky, kterou drzý obtloustlý školáček tahá za ocásek a pocit ještěrky, které ocásek dorůstá a ví, že bude vše zase dobré.
    Norbert byl normální muž, který žil ve svém staromládenecky zařízeném bytě. Avšak člověk by na něm nikdy neseznal jediného náznaku staromládenectví. Sice si již prošel několika vztahy, ale žádný z nich nevyšel, možná to bylo zapříčíněno mladickou nezralostí nebo charakterovým nesouladem, každopádně nic nenasvedčovalo tomu, že by měl být Norb až do konce svých dní pověstným starým mládencem.
    A přestože byl normální, například že jako každý jiný chodil do práce , chodil nakupovat, stýkal se s lidmi, když přišlo na věc, byl velmi komunikativní , ale pouze v rámci zachování své intimity a identity (takové dvě jeho zásadní I), tak byl odlišný...Byl něčím zvláštní... To čím se odlišoval bylo jeho tajemství, se kterým se potýkal od svého destství (takové jendo I)...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vojta Vojta | 26. října 2010 v 8:41 | Reagovat

jů! konečně je to tady! jsi nejlepší Norská bohyně a ani Xena, princezna bojovnice, ti nestačí! kdy sem dáš druhý díl? prosím, co nejdřív!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama