Listopad 2010

Rok se s rokem sešel!

18. listopadu 2010 v 11:44 Speciál!! :D
Ahojky, moji drazí a vážení!
Miláčkové moji milovaní! Jak ej již z názvu zřejmé, tak rok se s rokem sešel a přiblížily se nám mé oblíbené svátky! Samozřejmě jsou to svátky vánoční, takže tu sedím o půl dvanácté u počítače, opět popíjím svou oblíbenou whisku, ale navíc k tomu usrkávám z kalíšku plněného vaječným likérkem. Ano, je to důležité, vypnout na chvilenku ze shonu a stresu, které nám tato téměř vánoční chvilka může přivodit. Tak tu tak sedím a vklidu rozjímám o stylu pojetí dnešních svátků.
Rozhoupejme tedy koule na vanočním stromku v nějakém z místních obchodních řetězců a pusťme se do "Vánočnění" plnou vervou! Jak já tohle miluji!! Ochcchchcccchh!!
A ještě na závěr vám poskytnu cosi, pro navození té správné atmosféry ke zvládnutí tohoto zapeklitého času! Vybrala jsem cosi jako pořádně vypečeného krocánka mezi kapříkama!! :D
Tak pac a pusu, vaše roztomilá, sváteční a vánoční Dixyížinka!! :-*
Prvoíží :D:D:D

Středa

3. listopadu 2010 v 15:23 Denní nezbytnosti :D
Středa!! je Středa a Já jsem Doma!! ohohoho!! ale za chvilku nebudu v Domě uprostřed ulice!! Je Středa, tak také nebuďte Doma!! Anebo duďte, buďte Doma, kdekoliv se Vám zamane!! Ale nezapomeňte se vrátit!! ohohoho!! tak odcházím a nechám Vás rozjímat o Domě! chacháách!! ohohohooo!! mech, mech!! dipidipidup!! "snać"!!

(Přeplněno jinotaji, jestli je někdo všechny rozpozná, tak má u mě lízátko...u mě Doma, uprostřed ulice!! :D)Prvoíží :D:D:D