Únor 2011

Skutečnostní zamyšlení! :D

7. února 2011 v 19:53 Denní nezbytnosti :D
Dnes je den!

    Ano, dnes je den, který se může zdát být obyčejným. Ale nemusí tomu tak být! Však si vezměme, co když je dnes den, kdy se dozvíme, že skutečnost, která nás obklopuje není takovou skutečností, kterou my považujeme za skutečnou!
    Vezměme si, že taková miska s dušenou mrkví, která leží na stolku, zatímco my sedíme na kožené hnědé pohovce hned vedle toho stolku, ve skutečnosti neexistuje. Neexistuje ani ona pohovka, ani ponozka, kterou máme zrovna na sobě. Může jít totiž o pouhou iluzi. O iluzi, kterou zpracovavá náš mozek, který reaguje na určité podněty. Tato myšlenka mi přijde velmi zajímavá!! Kdy vlastně zjistíme "pravdu", kdy nabyde takováto možná představa skutečnosti?
    Má pak nějaký smysl snažit se něco dělat? Nebo naše prožitky ze skutků učiněných v tomto světě iluzí nabydou pro nás i tak určitý smysl, například uspokojování našich potřeb!
    Jedno je jisté ač by to bylo tak či onak, realit může být nespočetně moc, proto bychom si měli užívat každý moment té oné skutečnosti, kterou právě prožíváme! kryyy!! a proto pojďme přestat řešit jakékoliv trable a rozhýbat svá těla společně s holkama z jiné reality!! :D:D:D aspoň pro tuto chvíli!! ;)


Prvoíží :D:D:D