Červen 2011

Dixy ukolébavka

13. června 2011 v 22:48 | Prvoíža |  Denní nezbytnosti :D
Dobrý podvečer, moji drazí!
Tak jsem konečně uložila Dixy Íží do postýlky a mohu se věnovat jen a jen Vám. Mohla bych Vám teď a tady vyzradit něco pikantního či nějakou maličkost (která však dotváří mé bytí) z mého života. Ale neudělám tomu tak, bylo by to podobné leda mé ctěné přítelkyni Dixy Íže, kor potom co Vám vyzradila naše tajemství. Mno snad i přesto nám zůstanete věrní a budete nás i nadále milovat ((můžete však milovat pouze mě))!!
Ale což, pojďme dál. Hoďme špínu s hadrem do kýble. Spláchněme záchod... Je čas jít dál (jak by řekla Dixy "Let´s gaaaau! Dnešní večer se budu bavit!")
Jeziskute!! Dixy se probouzí, musím ji jít ukonejšit neb bude chtít jít opět na prkna, co znamenají taneční parket. Hold jí budu muset pustit její ukolébavku! Tak pa pa pa!! Brou nociik! Pac a pusu! Loučí se s Vámi Prvoížííí!! :*

Dixy čiči Ížinčina ukolébavka!! :D


Prvoížíííí :D:D:D

Odhalení

6. června 2011 v 16:45 | Prvoiza |  Speciál!! :D
Drazí milí moji soukmenovci!
Po dlouhé odmlce, kterou jsem věnovala hlubokému rozjímání a myslozpytu, jsem opět zpět. Ale nenavracím se z prázdnou. Víte, dlouho jsem si myslela, že jsem jiná...mno...zkrátka odlišná od ostatních. Bála jsem se projevovat své názory, své myšlenky a vůbec...zkrátka jsem se stranila všemu, co nyní naplňuje můj život. Onu dlouhou dobu, kterou jsem strávila putováním a seznamováním se s Prvoíží, se nyní za sebe už nestydím, přijala jsem se takovou jakou jsem. Dnes se již za své názory nestydím a tímto chci odhalit mou pravou podobu. Chci ji odhalit Vám všem, drahouškové, jelikož si Vás vážím a dozajista i Vy mne. Nyní vždy, když zavítáte ne tyto stránky a budete číst články, ktere jsem psala já...budete již vědět...budete si moci konečně přiřadit psaná slova k fyzické osobě!!
Takže muck, muck, mam Vás všechny ráda a žijte v míru do mého dalšího (lepšího) příspěvku!! :* ;D

Dixyížííí!! :D:D:D